• 228rehber@gmail.com
  • +90 (543) 469 20 80

HABER DETAYI

31 Aralık 2016 14:52

Neden Gold Üye Olmalıyım?

Neden Gold Üye Olmalıyım?

Firmanız gold üye olduğu takdirde aşağıda silik gösterilen alanların hepsi firmaların detay sayfasında gösterilmektedir. Silik gösterilen alanların kilidini açmak ve ziyaretçilerinize bu bilgileri sunmak istiyorsanız hemen üye olunuz…

» Sektörünüzün bulunduğu firma sıralamasında web sitelerine her hangi bir kod koymaya gerek kalmadan her zaman üstlerde çıkarsınız.
» Site içerisinde müşterileriniz ile direk mesaj gönderme ve alma hakkına sahip olacaksınız.
» Firma detay bölümünde harita ile firmanız işaretlenmiş olup firmanıza kolay ulaşım sağlanmış olacaktır.
» Firma video, haber, ilan ve ürünleriniz firma detay bölümünde listelenecektir.
» 15 seri ilan, 50 ürün ve 50 haber ekleme hakkına sahip olursunuz.
» İlanlarınızın, ürünlerinizin ve haberlerinizin ana sayfadaki ilgili bölümlerde görünmesine sahip olursunuz.
» İlanlar sayfası altında ilanlarınız her zaman üstte öncelikli çıkar.
» Ürünler sayfası altında ürünleriniz her zaman üstte öncelikli çıkar.
» Bulunduğunuz ya da seçtiğiniz sektörlerden gelişmeler, yeni ilanlar ve kampanyalardan ilk siz haberdar olmanız için mailinize gönderilecektir.

228rehber.com internet üzerinden tüm Türkiye’ye yayın yapan ve içinde Bilecik’teki tüm sektörleri bulunduran detaylı bir firma rehberidir. Mevcut kategorilerimiz her geçen gün yenilenerek Bilecik çapında firmaların katılımı ile büyümektedir. 228rehber.com anahtar kelimeye, sektöre, ilçeye ve semte göre arama yapılabilmektedir. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz en doğru ve en yakın firmaya ulaşmanız amaçlanmıştır. 228rehber.com’un önemli amaçlarından biri de Bilecik çapında firmaları bir araya getirerek onların iş imkânlarını geliştirmelerine katkıda bulunmaktır. 228rehber.com aşağıda açıklanmış olan imkânları ile siz firmalarımıza hizmet etmektedir.

TANITIM SAYFASI

Firmanızla ilgili iletişim bilgilerini, firmanızla ilgili faaliyet alnını ve firma tanıtımını anlatan bir açıklamayı girebilirsiniz. Firmanızı içeriden dışarıdan tanıtan, firmayı ifade eden resimlerinizi ve firma logonuzu ekleyebilirsiniz. Ürün resimlerinizi ve bu resimlere gerekli bilgileri (fiyat, ölçüleri gibi) ekleyerek ürün tanıtımı yapabilirsiniz. Alım ve satımlarınız hakkında bilgiler, talepleriniz ve ilanlarınızı girebilir, insanlara duyurularınızı yapabilirsiniz.

TEKLİFLER

228rehber.com’un kayıtlı kullanıcılara teklif gönderebilirsiniz, yine diğer firmalardan teklif alabilirsiniz.

KAMPANYALAR

Firmanızın dönemsel olarak yapmış olduğu kampanyaları bu alandan yayınlayabilirsiniz. Örneğin bir ürün satıyorsunuz ya da yeni bir ürün alacaksınız. Elinizdeki ürünlerle ilgili kampanyalarınızı bu alanda yayınlayabilirsiniz.

İLANLAR

Gerek firma gerekse kullanıcı bazında her türlü ilan imkânı ile hedefinize en kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

ÜRÜNLER

Firmanız ile ilgili ürünlerinizi burada sergileyebilir ve müşterilerinize satış yapabilirsiniz. Misyonumuz ziyaretçilerimizin ve firma sahiplerinin ulaşmak istedikleri firmalara en kolay şekilde ulaşmalarını sağlamak, firmaların satın alma ve satış faaliyetlerinde çözüm ortağı olmak.

Gold Üye olmak ve firmanızı vitrine taşımak için hemen üyelik işlemlerine başlayınız.

Firma Bilgileri

228REHBER.COM FİRMA REHBERİ
0 (543) 469 2080 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.