• 228rehber@gmail.com
  • +90 (554) 469 20 80

Kullanıcı Sözleşmesi

228REHBER.COM FİRMA REHBERİ KULLANICI SÖZLEŞMESİ

1- 228rehber.com sitemizde yer alan firma tanıtımları, ürün, ilan ve kampanya tanıtımları ve bu tanıtımlarda kullanılan resimler üyeler tarafından sisteme kayıt edilmiş olup bu içeriklerden doğabilecek üçüncü şahısların rahatsızlıklarında sitemiz sorumlu tutulamaz.

2- Bu sitede yer alan bilgiler, isimler, şirket kimlikleri, fotoğraflar, logolar, ikonlar üyeler tarafından sağlanmaktadır. 228rehber.com’un temsil etme, onaylama veya herhangi bir garanti yükümlülüğü yoktur. Bu sitede sağlanan bilgiler sizin kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla yazılmıştır. Sizin sorumluluğunuz bu sitede yer alan bilgileri amacına uygun olarak kullanmak olmalıdır.

3- 228rehber.com web sitesi üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. 228rehber.com, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Bu site ve üçüncü şahıs sitelerindeki malzemeler ‘olduğu gibi’ sağlanmaktadır ve bu nedenle açık ya da dolaylı hiçbir garanti verilmemektedir. 228rehber.com bunlarla ilgili olarak satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk kapsamına giren dolaylı garantiler de dahil olmak üzere, ama bunlarla kısıtlı kalmayacak şekilde, açık ya da dolaylı her türlü garantiden muaftır. 228rehber.com malzemelerin içerisinde bulunan işlevlerin kesintisiz ya da hatadan arınmış olacağının, sorunlu yanlarının giderileceğinin ya da bu sitenin virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğu garantisini vermez. 228rehber.com, bu sitedeki ya da üçüncü şahıs sitelerindeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları konusunda, doğruluk, kesinlik, zamanında olmaklık, güvenilirlik ya da başka açılardan herhangi bir garanti vermez. Bu sebeplerden dolayı, herhangi bir üçüncü taraf web sitesinde yer alan bilgi veya fikir konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir. Siz, bu hizmeti kullanmakla, gerekli bakım, tamirat ya da düzeltme masraflarının tümünü üstlenmeyi baştan kabul etmiş sayılırsınız.

4- Sizin tarafınızdan 228rehber.com’a verilen sitede yayınlanmasını istediğiniz bilgiler ve fotoğraflar dışındaki tüm bilgiler gizli bilgi olarak kabul edilmektedir. Bu bilgiler 228rehber.com tarafından yasal zorunluluk olmadıkça üçüncü şahıslara ifşa edilmeyecektir. Ayrıca bu bilgilerin doğruluğu tamamen size aittir. 228rehber.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Sizin tarafınızdan verilen bu bilgilerinize yeni kampanya ve sistemlerimizi tanıtan bilgiler yollanmaktadır, üye olarak bunları kabul etmektesinizdir.

5- Bu sitede yer alan her türlü bilgi, rapor, araştırma sonuçları, makaleler, görüş ve tavsiyeler güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sayfalarda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı 228rehber.com sorumlu tutulamaz.

6- 228rehber.com, içeriğinde yer alan herhangi bir bilgiyi yayından kaldırma hakkını saklı tutar.

7- Kullanım şartları gerektiği ve yeterli gelmediği zamanlarda üzerine yeni kurallar ekleyebilir, kurallardan bazılarını kısmen veya tamamen değiştirebilir.